Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja

Naszą bezpłatną konsultację oferujemy małym i średnim firmom, które chcą sprostać wyzwaniom prawnym i podatkowym w swojej firmie.

Podczas bezpłatnej konsultacji, która trwa około 30 minut, możesz sprawdzić, czy będziemy w stanie odpowiedzieć na zadawane pytania z zakresu prawa i podatków. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie — w godzinach naszej pracy lub rano kolejnego dnia.


Na czym polega
bezpłatna konsultacja?

W oparciu o nasze doświadczenie, które zgromadziliśmy już po odbyciu setek spotkań (zarówno stacjonarnych jak i online z wykorzystaniem technologii stron www) wiemy bardzo dokładnie jakie wsparcie najlepiej sprawdza się w MŚP.

Bezpłatna konsultacja pozwoli Ci zadać pytania o wszystkie obszary twojej firmy w zakresie prawa i podatków. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasz konsultant ds. obsługi klientów wykona do Ciebie pierwszy kontakt telefoniczny, aby zweryfikować to, o czym możemy porozmawiać. Jeśli nie będziesz mógł rozmawiać, to wybierzemy wspólnie inny, dogodny termin rozmowy. Bezpłatna konsultacja to przede wszystkim rozmowa bez zobowiązań, natomiast opiekun klientów zada Ci również dodatkowe pytania tak, aby w maksymalnym stopniu zrozumieć Twój biznes.

Ta konsultacja jest przede wszystkim dla Ciebie więc warto, abyś zarezerwował czas na rozmowę w taki sposób, abyś mógł na spokojnie zadać wszystkie pytania.

Jeśli stwierdzimy, że twoja firma jest gotowa na wdrożenia podatkowe i prawne, to umówimy Cię już na bezpośrednie konsultacje z ekspertem — radcą prawnym lub doradcą podatkowym.

Jak możesz wykorzystać bezpłatną konsultację?

Warto zapytać

  • W jaki sposób mogę płacić mniejsze składki na ZUS?
  • Jaka forma prowadzenia działalności jest najkorzystniejsza dla twojej firmy?
  • Jak zmniejszyć składki, podatki i daniny w twojej firmie?
  • W jaki sposób możemy zwiększyć bezpieczeństwo prawne twojej firmy?
  • W jaki sposób przygotować się do tworzenia strategii prawnych i podatkowych?
  • Czy obszar zarządzania rozwiązaniami prawnymi i podatkowymi w Twojej firmie wykorzystuje wszystkie legalne możliwości, które dają nam przepisy?

Co otrzymasz w ramach bezpłatnej konsultacji?

Po zamówieniu konsultacji zadzwoni do Ciebie nasz konsultant. Bezpłatna konsultacja i rozmowa z opiekunem ma na celu ustalić jak i czy możemy pomóc. W celu obsługi niniejszego zgłoszenia pozwalamy sobie również na wykorzystanie komunikacji email — po rozmowie otrzymasz od opiekuna podsumowanie waszej rozmowy na twoją skrzynkę. Kontakt telefoniczny odnotujemy również z wykorzystaniem systemu CRM tak, aby nasz dział sprzedaży, marketingu lub obsługi klientów znał nasze wspólne ustalenia.

Pamiętaj, że obowiązuje nas tajemnica zawodowa więc warto, abyś przekazał konsultantowi wszystkie najważniejsze informacje — tylko w oparciu o pełny stan faktyczny będziemy w stanie pomóc

Po zweryfikowaniu potrzeb i wyzwań, przed którymi stoi Twój biznes, będziemy w stanie zaproponować dalsze działania — na przykład bezpośrednie spotkanie z ekspertem.

Z kim najczęściej pracujemy?

Jako firma specjalizujemy się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy firmom transportowym, produkcyjnym, sprzedażowym, i usługowym. Rozwiązujemy problemy prawne, podatkowe i księgowe.

Bezpłatna
konsultacja

Bezpłatna konsultacja trwa około 30 minut. To czas poświęcony Twoim wyzwaniom prawno – podatkowym, które w rozmowie pomożemy Ci bezpłatnie rozwiązać.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie — w godzinach naszej pracy lub rano kolejnego dnia.

Jeśli w danym momencie nie będziesz mógł rozmawiać, to umówimy dogodny dla obu stron termin rozmowy. Bezpłatna konsultacja ma na celu sprawdzić, czy i jak możemy pomóc Twojej firmie.

Mateusz Chinczewski

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą


FAQ

Aby ustalić zakres współpracy, musimy na początku poznać specyfikę Twojej branży — służy temu właśnie pierwsza 30-minutowa konsultacja. Opiekun zada kilka pytań co do Twojej działalności, dzięki czemu będzie w stanie zaproponować Ci najlepsze rozwiązania.

Obsługujemy praktycznie wszystkie branże. Zarówno usługi jak i handel, produkcję, budowlankę, transport itd. Zatrudniając radców prawnych i doradców podatkowych zwracamy uwagę na ich doświadczenie, aby w maksymalnym stopniu móc obsługiwać wszystkich lientów. Skupiamy się również przede wszystkim na współpracy B2B.

Spółka z o.o. niewątpliwie ma sporo korzyści, natomiast w naszej opinii również warto zainteresować się spółką komandytową, prostą spółką akcyjną lub działalnością jednoosobową na ryczałcie. Każdy przedsiębiorca ma indywidualną sytuację i do niej należy się dopasować.

Opiekun w trakcie 30-minutowej rozmowy zada kilka pytań co do Twojej działalności (branża, pracownicy, ryzyka związane z działalnością, przychody itd.) Na kanwie udzielonych odpowiedzi będzie w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Oczywiście. 90% naszych spotkań to spotkania online. Obecnie nawet większość spraw urzędowych jesteśmy w stanie procesować zdalnie (np. założenie spółki, rejestracja zmian w KRS lub nawet rozprawy zdalne).

Skala zmian i nowych przepisów już dawno przekroczyła poziom przyzwoitości. Jeśli chcesz prowadzić przedsiębiorstwo, w którym płacisz niskie i proste podatki, a twój biznes i majątek prywatny jest zabezpieczony, to powinieneś skorzystać z fachowego doradztwa i naszej bezpłatnej konsultacji.