Nasza misja
Finerto - Kancelaria, która zoptymalizuje Twoją firmę
— prawnie i podatkowo

Dowiedz się więcej o kancelarii i o naszej misji!

Pomagamy przedsiębiorcom prowadzić firmę bezpieczniej i z dużo niższymi podatkami poprzez wdrożenie odpowiednich strategii prawnych i podatkowych.

Poznaj naszą kancelarię

Kim jesteśmy?

Kancelaria Finertospecjalizuje się w doradztwie prawnymi podatkowym dla MŚP. Pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania prawne i podatkowe, a także pomożemy Ci rozwiązania te wdrożyć w życie. Wszystko masz w jednym miejscu — kompleksowoi komplementarnie — zarówno doradztwo, obsługę prawną jak i księgowość.

omagamy przedsiębiorcom prowadzić firmę bezpieczniej i z dużo niższymi podatkami

Jedno okienko"
dla przedsiębiorcy

Realizujemy strategię „jednego okienka” tak, abyś miał swojego jednego opiekuna i szereg ekspertów skupionych wokół Twojego biznesu.

Z kim współpracujemy?

W ramach obsługi doradczej, prawnej i księgowej nie zamykamy się na żadną formę prawną, formę opodatkowania czy branżę. To, czy i jak będziemy w stanie pomóc Twojej firmie, uzależnione jest od szeregu różnych czynników, które możemy zbadać w ramach bezpłatnej konsultacji.

Nasz opiekun zadzwoni do Ciebie i sprawdzi, czy będziemy w stanie rozwiązać Twój problem lub stawić czoła wyzwaniom prawnym i podatkowym stojącym przed Twoją firmą.

Czytaj więcej Umów bezpłatną konsultację

Poznaj nasz zespół

Previous Next

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zespół budujemy w taki sposób, aby kompleksowo proponować zarówno rozwiązania prawne jak i podatkowe — zatrudniamy zarówno radców prawnych, doradców podatkowych i księgowe. Mając na pokładzie tak duży zakres kompetencji i umiejętności, możemy współpracować z różnymi branżami i segmentami.

Nasze usługi

Doradztwo podatkowe

Po Polskim Ładzie każda firma i każdy przedsiębiorca powinien co najmniej raz w roku skorzystać z doradztwa podatkowego, aby sprawdzić, jaka forma opodatkowania i która forma prowadzenia działalności będzie dla niego najkorzystniejsza. W ramach doradztwa sprawdzimy, jak możesz płacić niższe podatki i z jakich ulg możesz skorzystać.

Czytaj więcejZoptymalizuj swoje podatki

Obsługa prawna firm

Prawo w Polsce zmienia się tak szybko i tak dynamicznie, że przedsiębiorcy nie są już w stanie sami tych wszystkich zmian zauważyć. Do zdobycia informacji o nowych przepisach może jeszcze pomóc Internet natomiast aby te zmiany wdrożyć w życie lub je zinterpretować potrzebny jest już prawnik. W ramach obsługi prawnej pomożemy Ci z umowami, windykacją, zabezpieczeniem biznesu i majątku, a także ograniczymy ryzyko związane z działalnością gospodarczą.

Czytaj więcejZabezpiecz swoje sprawy

Księgowość

Usługi księgowe to nie tylko księgowanie bieżących rozliczeń — to przede wszystkim zespół specjalistów, który wygeneruje Ci oszczędność czasu i pieniędzy. W Kancelarii Finertopoza księgową prowadzącą czy kadrową otrzymujesz do swojej dyspozycji również opiekuna klienta. Rolą opiekuna jest to, aby zawsze być z Tobą w kontakcie. Księgowe często nie mają czasu na rozmowę, a zadaniem opiekuna jest po pierwsze wspieranie firmy jako rzeczywisty partner w biznesie, a po drugie jest on swoistym łącznikiem na linii firma — księgowość.

Czytaj więcejSprawdź ceny obsługi księgowej

Poznaj opinie
naszych klientów

Previous Next

Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja trwa około 30 minut. To czas poświęcony Twoim wyzwaniom prawno – podatkowym, które w rozmowie pomożemy Ci bezpłatnie rozwiązać.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie — w godzinach naszej pracy lub rano kolejnego dnia.

Jeśli w danym momencie nie będziesz mógł rozmawiać, to umówimy dogodny dla obu stron termin rozmowy. Bezpłatna konsultacja ma na celu sprawdzić, czy i jak możemy pomóc Twojej firmie.

Mateusz Chinczewski

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą